Hand in Hand to międzynarodowe seminarium skierowane do organizacji posiadających akredytację w programie Erasmus+ w sektorze Młodzież oraz do aktywnych organizacji z krajów programu, które nie posiadają akredytacji. Seminarium koncentrowało się na praktycznej współpracy oraz wspólnej pracy nad projektami mobilności młodzieżowej realizowanymi w ramach Erasmus+ Młodzież.

Uczestnicy dzielili się swoim doświadczeniem, omawiali wyzwania związane z partnerstwami oraz wymieniali się metodami edukacji pozaformalnej stosowanymi w ich codziennej pracy z młodzieżą. Program obejmował również wizytę studyjną, która stworzyła przestrzeń do uczenia się na podstawie lokalnych praktyk.

W trakcie seminarium przedstawiciele organizacji uczestniczących położyli fundamenty pod przyszłe wspólne działania oraz współpracę w projektach Erasmus+ Młodzież.

Numer akredytacji: 2020-1-PL01-KA150-YOU-096538

Numer projektu: 2025-1-PL01-KA151-YOU-000366330

Miejsce i data: Motycz Leśny k. Lublina, 16-22.04.2026

Partnerzy projektu:

Izmir Katip Celebi University (Turcja)
Love 2 Learn Foundation (Sint Maarten)
Förbundet Unga Européer (Szwecja)
NGO Bloomhood (Estonia)
Cemberlitas Youth Center (Turcja)
Zamojskie Centrum Wolontariatu (Polska)
Işkın Sosyal inovasyon derneği (Turcja)
EDIT Centar (Serbia)
Adana Development and Youth Association (Turcja)
Milano International Youth Group (Włochy)





Materiały wideo

Promo wideo po seminarium
Uczestnicy o seminarium Część I
Uczestnicy o seminarium Część II
Uczestnicy o seminarium Część III
Uczestnicy o seminarium Część IV

Galeria

Image

InstaStory z seminarium

Image

Ewaluacja

Image