Heurekowe webinary

HEurekowe webinary są efektem burzy mózgów skupionej na rozwoju działań OnLine naszej organizacji. Ten początkowo nieznany nam obszar szybko się rozwiną. Osoby związane z naszą organizacją mają bardzo różnorodne zainteresowania, doświadczenia i wykształcenie dlatego też pomysłów na kolejne webinary jest wiele. Przyświeca im jeden cel: wciągać młode osoby i pracowników młodzieżowych w realizację kolejnych webinarów by dzielili się z innymi tym, co dla nich ważne.

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich dotychczasowych webinarów. Informacje o transmisji kolejnych już niedługo w zakładce AKTUALNOŚCI i na facebookowym Fan Page’u HEureki. Życzymy miłego oglądania!

SKOK NA GŁĘBOKĄ WODĘ A PEWNOŚĆ SIEBIE

„Mam dla ciebie dobrą i złą wiadomość: zła wiadomość jest taka, że nie rodzimy się z pewnością siebie. Dobra wiadomość jest taka, że z wiekiem ją nabywamy...” – tak zaczęła  webinarium ‘Skok na głęboką wodę, a pewność siebie’ członkini  HEureki, Alicja Nowogrodzka. Włącz i zobacz co było dalej!

WIDEO NA YOUTUBE

Nasze metody

LEKCJE ŻYWEJ HISTORII

LEKCJE ŻYWEJ HISTORII

KLUB DEBATANCKI

KLUB DEBATANCKI

GRY TEATRALNE

GRY TEATRALNE

ŻYWA BIBLIOTEKA

ŻYWA BIBLIOTEKA

Webinary i publikacje

WEBINARY

WEBINARY

PUBLIKACJE

PUBLIKACJE

Myślicie, że żonglowanie to tylko taka rozrywka dla zabicia czasu? Jeśli tak, to koniecznie musicie zobaczyć webinar‘Siłownia dla mózgu – żonglerka krok po kroku w praktyce’ przygotowany przez członkini HEureki, Katarzynę Kurowską. Dowiecie się jak wiele korzyści płynie dla nas z tej rozrywki. Dzięki wielu praktycznym ćwiczeniom w trakcie webinaru będziecie mięli szansę aktywnie spędzić czas. Zapraszamy!

WIDEO NA YOUTUBE

Matura to pierwszy ważny egzamin w życiu młodej osoby. Zaraz po niej trzeba podjąć wiele ważnych decyzji związanych z dalszym rozwojem. Nie jest to proste. Każda młoda osoba ma prawo mieć wątpliwości i czuć się lekko zagubiona w tej nowej sytuacji. ‘Studia: Na co to komu?’ to webinar przygotowany przez członkinie i wolontariuszkę HEureki, które opowiadają o swoich doświadczeniach związanych z wyborem studiów, samym studiowaniem i o tym czy warto iść na studia. Webinar prowadzi wiceprezes HEureki, Ewa Kostrubiec.

WIDEO NA YOUTUBE

Webinar ‘Stereotypy i uprzedzenia oczami młodych ludzi’ odbył się w trakcie Polsko Ukraińskiej wymiany młodzieży OnLine zatytułowanej ‘I will read you’. Udział w nim wzięły dwie uczestniczki z grupy ukraińskiej i jedna uczestniczka z grupy polskiej, a całość moderowała członkini zarządu HEureki, Karolina Szczepanik. W trakcie webinaru poruszane były m.in. tematy: czym jest stereotyp i uprzedzenie, czy myślimy stereotypowo, czy byliśmy kiedyś do kogoś uprzedzeni lub czy ktoś był uprzedzony do nas. Webinar prowadzony w języku angielskim (pracujemy nad polskimi napisami). Zapraszamy!

WIDEO NA YOUTUBE

Drugi webinar w ramach projektu młodzieżowego ‘I will read you’. Chcieliśmy dzięki niemu dotrzeć do młodzieży, która nigdy nie uczestniczyła w międzynarodowych wymianach oraz do tych, którzy nigdy nie słyszeli o Polsko Ukraińskiej Radzie Wymiany Młodzieży. Wybraliśmy do udziału dwie osoby z polskiej grupy i dwie osoby z grupy ukraińskiej. Reszta grupy była aktywnymi widzami. Oglądając webinar dowiecie się czym jest wymiana młodzieży, jak stworzyć własny projekt, jakie mogą być tematy wymian i poznacie doświadczenia projektowe rozmówców. Moderatorem rozmowy była ukraińska uczestniczka naszego projektu, Marharyta Sybirtseva. Zapraszamy do oglądania!

WIDEO NA YOU TUBE